"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote in dym_parad,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan
dym_parad

ЗА УКРАЇНУ БЕЗ "БІЛОГО ШУМУ" !

ЗА УКРАЇНУ БЕЗ "БІЛОГО ШУМУ" !

Преамбула


Шкода, яка наноситься здоров’ю громадян при користуванні мобільними телефонами, всіляко приховується корпораціями, що мають багатомільярдні прибутки як від реалізації самих апаратів, так і від надання послуг зв’язку. Захворювання на рак мозку, безпліддя, стреси тощо – ось неповний перелік хвороб, до яких причетний мобільний зв'язок. Та найстрашніше – від негативного впливу мільйонів день і ніч працюючих мобільних телефонів не застрахований навіть той, хто принципово не користується апаратом сам, але змушений перебувати в полі дії чужих апаратів.
Виходячи з цього, ми, люди доброї волі, які не бажають більше страждати від дії небезпечних апаратів мобільного зв’язку, оголошуємо початок безстрокової кампанії «За Україну без "білого шуму"!»

Наша мета

Кінцевою метою нашої кампанії має стати повна заборона користування мобільним зв’язком на території України.
Проміжними цілями на шляху до цієї мети ми ставимо досягнення наступних норм:

- Заборона на користування мобільними телефонами на території усіх державних та громадських установ, насамперед, шкіл, дитячих садків, спортивних закладів, закладів громадського харчування, в усіх видах громадського транспорту. 
- Виділення окремо взятих ізольованих та таких, що не допускають випромінювання назовні, приміщень для переговорів шляхом мобільного зв’язку, в пунктах стаціонарного телефонного зв’язку, за умови не перевищення площі під такі приміщення в розмірі 10 % від загальної.
- Суттєве обмеження пропаганди мобільного телефонного зв’язку, зокрема, повна заборона реклами в ЗМІ, суттєве обмеження демонстрації користування мобільними телефонами в продукції кіно- та музичній індустрії, максимальне обмеження щодо створення позитивного образу корисувача мобільним телефоном. 
- Заборона стимулювання до придбання нових апаратів мобільного зв’язку, зокрема, шляхом введення нормативних обмежень щодо асортименту цих апаратів, та встановлення єдиного стандартного вигляду для всіх видів мобільних телефонів, без такого, що вводить в оману, різноманіття кольорів та зовнішніх форм.
- Запровадження нормативу щодо обов"язкового зображення на тильній стороні апарату мобільного телефону попереджувальних написів та малюнків, що інформують споживача про потенційний ризик його здоров’ю, площею не менше 75 % від площі апарату. 

Закликаємо приєднуватись до нашої кампанії усіх небайдужих, насамперед, батьків, якім здоров’я їхніх дітей важливіше за прибутки міжнародних корпорацій, а також представників усіх релігійних конфесій, активістів соціальних та екологічних громадських організацій, прогресивних діячів культури та мистецтва, ментально здорових політичних партій та рухів.

Разом – переможемо!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ: WWW.STOP-MOBILA.UA


ноу телефоно - 3

Tags: Юмор и Сатира
Subscribe

 • Заборонений мультик про БД, ЛОМа і Рептилоїда

  Мій комент на ресурсі, де я побачив цей мультфільм: "Очень актуальный мульт, надо отметить. Рептилоид, продажные СМИ, продажный ЛОМ, обещанный…

 • Норма-2.0

  Етап 1. ЗМІ розповідають про страшну небезпеку, яку несуть планеті кішківникові гази. Грета Тумберг, масові мітинг, Фейсбук-челенджи #Stop_ASS_GAS

 • "Выберите причину выхода из дома"

  "Регистрация прошла успешно". "Получить QR код для выхода из дома" "Выберите причину выхода из дома" "Вынести…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments